Про нас


Привіт, давай знайомитись!

Ми - Знайомі. Нам дуже приємно, що тобі захотілося познайомитися краще і дізнатися про нас трохи більше. Ти напевно знаєш, що бесіда із знайомим - це дуже цікавий та приємний процес, тому вмощуйся зручніше, а ми розкажемо про себе. 

Знайомі - це концепт стор з продажу сучасної техніки, гаджетів, а також різноманітних сучасних аксессуарів. В основі нашої роботи є декілька важливих принципів: 

Відкритість

Ми хочемо показати наш проект таким, який він є насправді, без фільтрів псевдогігантської компанії з Каліфорнії та зайвого пафосу. Ми - це ми:  прості але з родзинкой, розбишаки але серйозні, зі своїми поразками та перемогами. Стеж за нами в соціальних мережах та лови нашу хвилю настрою.

Сучасність

Бути в часі дуже важливо, і це є одним з наших принципів, тому ми популяризуєм використання сучасних технологій та можливостей в нашій роботі - перехід в цифру та відмова від паперових документів, вровадження оплати в криптовалюті, використання еко-матеріалів та інше.

Креатив

"Знайомі" - це магазин який виходить за рамки простого продажу товарів. Це простір, в якому аудиторія здійнсює покупки, а також відкриває для себе щось нове, сучасне та отримує натхення. Це певний культурний центр із потужною комбінацією роздрібної торгівлі та гостинності.

Еко

Ми являємся прихильниками еко-етики і намагаємось відійти від використання неекологічних та довгорозкладаємих матеріалів. Наприклад, ми замінили паперові чеки, рекламні буклети, візитки та пластикові дисконтні картки - на електронні. А матеріали, які експлуатуються обовʼязково сортуються. 


Трішки про засновників

Це Вова і Вероніка, і це наш спільний сімейний проект. При його створенні, ми заклали в ідею декілька важливих тезисів:

  • Зроби так, якби зробив для себе;
  • Працюй із задоволенням і щирим серцем;
  • Створюй нове і не бійся експерементів.

Щоденно, ми працюємо ґрунтуючись на цих тезисах, і цей сенс передаємо нашій команді.


Знайомі у соц. мережах


Інші корисні сторінки