Apple Trade-in


Що таке Apple Trade-in?

Це послуга обміну старої техніки Apple на нову. Це дуже зручно і вигідно, так як ти економиш час та гроші.  Частина вартості нового пристрою покривається вартістю твого старого пристрою, а різницю можна сплатити на місці або розбити в розстрочку.

Apple Trade-in в Одесі можливий у нашому пункті самовивозу на вул. Канатній 79а. Наші фахівці проведуть діагностику твого старого пристрою та назвуть його оцінну вартість. Процедура займає до 15 хв. Якщо знаходишся в іншому місті, ти можеш відправити свій старий пристрій нам Новою поштою.

Переваги Apple Trade-in

В 2023 році Apple Trade-in в Одесі, став дуже популярною послугою, при переході на новий iPhone, iPad або Macbook. В чому його основні переваги? 

  • Це вигідно. При покупці, ти платиш лише частку від повної вартості нового пристрою.
  • Економія часу. Ти не витрачаєш час, для продажу свого старого пристрою: розміщення на дошках оголошень, зустріч з покупцями, відправлення по пошті.
  • Розумне споживання. Ти не викидаєш старий пристрій на смітник, або консервуєш його у купі старих речей, а даєш йому нове життя. Навіть самі старі моделі, можуть працювати для різних потреб.

Які пристрої можна здати?

По Trade-in можна обміняти не тільки iPhone, як багато хто думає. Ми приймаємо практично будь-яку техніку Apple у робочому стані. Тому, якщо в тебе залежався, наприклад, старенький iPad Air 2 або Macbook 13-року - принось його до нас та обмінюй на новий гаджет.

 

 

iPhone

 

Mac

 

iPad

 

Apple Watch

 

Apple TV

 

Homepod

Як скористатися послугою Apple Trade-in в магазині Знайомі?

Процедура переходу на новий пристрій по програмі Trade-in в магазині "Знайомі" дуже проста:

  1. Оцінка старого пристрою;
  2. Вибір нового пристрою;
  3. Обмін та перенесення даних.

Дізнатись вартість свого пристрою можна по телефону 0 800 33 46 03


Часті запитання про Apple Trade-in в Одесі

Для попередньої оцінки, ти можеш звʼязатись з нами зручним способом - в соціальних мережах або по номеру телефона 0 800 33 46 03 Наші спеціалісту зроблять оцінку із твого опису. Точну вартість оцінки називає спеціаліст при особистому огляді.

Вартість пристрою залежить від декількох факторів - "свіжості" моделі, його фізичного стану, наявності або відсутності якихось ремонтів, комплектації.
На сьогоднішній день, на обмін приймається тільки техніка Apple. Ми не обмежуємося тільки iPhone, та приймаємо також iPad, Macbook, Apple Watch, Apple TV та інші девайси.
Ти можеш здійснити обмін свого гаджета Apple на абсолютно будь-який пристрій будь-якого виробника. Також, немає ніяких обмежень по кількості пристроїв.
Авжеж, ти можеш зробити обмін на техніку бувшу у використанні.
Так, це можливо. Головне, щоб банк схвалив твою заявку на розстрочку.
В середньому, обмін по трейд-ин займає не більше 20 хв, без перенесення даних. Якщо є потреба в перенесенні даних, то час буде залежати від кількості даних.
Вартість діагностики та оцінки пристрою безкоштовна.

Інші корисні сторінки